Dyżury pracowników socjalnych w Punkcie Obsługi Interesanta

Nazwa działuDział Pomocy Środowiskowej nr 1
dni tygodniagodziny dyżuru

imię i nazwisko pracownika dyżurującego

poniedziałek8:00 - 10:40Justyna Birkos
13:20 - 16:00Klaudyna Kajma
wtorek8:00 - 10:40 
10:40 - 13:20Aneta Jesionek- Khadka
środa10:40 - 13:20Barbara Laudy
13:20 - 16:00Jolanta Stańko
czwartek8:00 - 10:40 Małgorzata Jaworska
13:20 - 16:00Teresa Karolewska
piątek8:00 - 10:40Mirosław Tomaszewski
10:40 - 13:20Karolina Illa
Nazwa działuDział Pomocy Środowiskowej nr 2
dni tygodniagodziny dyżuru

imię i nazwisko pracownika dyżurującego

poniedziałek8:00 - 10:40Paulina Pieńkosz
10:40 -13:20Katarzyna Stępska
wtorek10:40 -13:20Małgorzata Mlekicka
13:20 - 16:00Joanna Augustyniak
środa8:00 - 10:40Justyna Delegacz
13:20 - 16:00Małgorzata Tyszka
czwartek8:00 - 10:40Joanna Chmielińska
10:40 - 13:20Katarzyna Kokorzycka- Kasjaniuk
piątek10:40 - 13:20Anna Zielińska
13:20 - 16:00Karolina Kozaczuk
Nazwa działuDział Pomocy Środowiskowej nr 3
dni tygodniagodziny dyżuru

imię i nazwisko pracownika dyżurującego

poniedziałek10:40- 13:20Katarzyna Kucharska
13:20- 16:00Katarzyna Durmaj
wtorek8:00 - 10:40Alicja Drużny
13:20 - 16:00Katarzyna Kurek
środa8:00 - 10:40Maria Jakubiec
10:40 - 13:20Agata Świstak
czwartek10:40 - 13:20 Mariusz Wiecha
13:20 - 16:00Anna Hebda
piątek8:00 - 10:40Sandra Burzyńska
13:20 - 16:00Beata Adamowicz

 Dyżury pracowników socjalnych w Dziale Pomocy Osobom Bezdomnym ul. Karolkowa 58A

dni tygodnia

godziny dyżuru

imię i nazwisko pracownika dyżurującego

poniedziałek 08:00-10:45

Łukasz Makowski

10:45-13:30

Anna Kozik

13:30-16:00

Małgorzata Granops

wtorek

08:00-10:45

Ewa Marczak

10:45-13:30

Aleksander Wichowski

13:30-16:00

 Anna Krystopik

środa08:00-10:45

Lidia Ważniewska

10:45-13:30

Magdalena Małek

13:30-16:00

Marcin Grygo

czwartek08:00-10:45

Bogusława Nizioł

10:45-13:30

Monika Sasin

13:30-16:00

Magdalena Sęczyk

piątek08:00-10:45

Marcin Grzenkowski

10:45-13:30

Monika Przestrzelska

13:30-16:00

Monika Sarzała

 Dyżur dla cudzoziemców:

p. Anna Kawicka: poniedziałek 14:00-16:00; wtorek 08:00-10:00

p. Bernadetta Jamróz: środa 14:00-16:00; czwartek 8:00-10:00