Nagroda Dobrej Woli

Kategoria: Inne

Nagroda_Dobrej_Woli.jpg

W tym roku po raz pierwszy wręczane były Nagrody Dobrej Woli, czyli wyjątkowe wyróżnienia dla osób działających na rzecz Dzielnicy Wola.

Nazwa nagrody została wyłoniona w ogólnodzielnicowym konkursie. Mieszkańcy nominowali do tej nagrody 31 osób i instytucji. Czterech laureatów tegorocznej, pierwszej edycji Nagrody Dobrej Woli zostało wyłonionych przez mieszkańców Dzielnicy Wola w otwartym głosowaniu, które trwało od 24 września do 5 października. Kolejnych czterech laureatów wskazała Kapituła Nagrody, w skład której weszli przedstawiciele Rady i Zarządu Dzielnicy Wola

Mieszkańcy Dzielnicy Wola swoimi głosami przyznali Nagrodę Dobrej Woli Zespołowi Pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Wola m. st. Warszawy, którzy realizują swą działalność w Dziale Oparcia Społecznego, przy ul. Żytniej 75/77. Ta nagroda to szczególne dla nas wyróżnienie i zobowiązanie, by nadal, życzliwie, skutecznie i z pasją pomagać mieszkańcom Dzielnicy Wola doświadczającym trudności życiowych, w związku z problemami zdrowia psychicznego, a także ich rodzinom.

Nagroda Dobrej Woli została wręczona wyróżnionym pracownikom przez Przewodniczącą Rady Dzielnicy Wola Panią Ewę Statkiewicz i Burmistrza Dzielnicy Wola Pana Krzysztofa Strzałkowskiego 9 października br, na uroczystej gali, która z okazji 25 lecia samorządu odbyła się na hali sportowej „Koło” przy ul. Obozowej.

 

Więcej informacji na stronie: http://www.wola.waw.pl/page/162,aktualnosci.html?id=5294

 

 

2015.10.21