Wolski Korowód 2018

Kategoria: Wydarzenia

wolski-korowod-2018_plakat.jpg

W niedzielę 27 maja br. w godzinach od 14.00 do 19.00 w Parku im. gen. Józefa Sowińskiego odbędzie się 12 Korowód Wolski. Jest to doskonała okazja do spędzenia popołudnia z rodziną i przyjaciółmi. Ponad 70 organizacji i instytucji pomocowych zaprezentuje swoją ofertę m.in.: pomocy materialnej i bezpłatne usługi pomocowe, takie jak: doradztwo prawne, psychologiczne i zawodowe. Imprezie towarzyszyć będą liczne atrakcje: gry i zabawy, warsztaty gotowania warszawskich specjałów z Jakubem Kuroniem i Fundacją Kuroniówka i wiele, wiele innych.

WSTĘP WOLNY ! ZAPRASZAMY !

W programie Wolskiego Korowodu m.in:

14:00-18:00 Piknik rodzinny z: konkursami i quizami z nagrodami, bezpłatnymi poradami i badaniami, grami sportowymi, warsztatami kulinarnymi z Jakubem Kuroniem, pysznym warszawskim jedzeniem i mnóstwem innych atrakcji.  

14:00-18:00 Miasteczko namiotowe organizacji, instytucji i firm działających na terenie Woli.   

Chcesz miło spędzić czas?

Weź udział w drużynowej Grze Miejskiej "Dziedzictwo kulturowe i tradycje Woli" z nagrodami  - wygraj nagrody w konkursach - weź udział w grach i zabawach dla małych, dużych i największych :) Ponadto: - pokazy sportów walki i tańca - testy umiejętności wychowawczych - malowanie twarzy dla dzieci - historyczne zdjęcia Muranowa - warsztaty plastyczne, m.in garncarskie dla małych i dużych   

Lubisz gotować?

Poznaj tajniki kuchni warszawskiej, weź udział w warsztatach kulinarnych z Jakubem Kuroniem.

Dbasz o zdrowie?

Mamy dla ciebie bezpłatne badania profilaktyczne! - profilaktyka onkologiczna - porady dietetyczne - bezpłatne badania: tkanki tłuszczowej, poziomu glukozy, pomiar ciśnienia tętniczego - strefa urody i fitness - bezpłatne pomiary i analiza składu ciała - refleksologia dla osób ze schorzeniami – masaże relaksacyjne - sprzęt ROLLER do redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej, bieżnia VACU ACTIV z podciśnieniem i podczerwienią - bezpłatne zabiegi BYAS - nieinwazyjna mezoterapia.

W WIELKIM FINALE w Amfiteatrze od godziny 18:00 wystąpią wolskie zespoły muzyczne: Zespół Artystyczny KURDESZ i Zespół Pieśni i Tańca „Vistula”.

2018.05.14