Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

Kategoria: Wydarzenia

Szanowni Państwo,

21 listopada 2021 r. był obchodzony Dzień Pracownika Socjalnego. Przyłączamy się do życzeń Zastępcy Burmistrza Wojciecha Lesiuka z tej okazji. Link do życzeń https://www.facebook.com/MiejskaWola/videos/2961434160853430/

W tym szczególnym dniu– Święcie wszystkich Pracowników Socjalnych, słowa uznania kierujemy do Państwa, świadomi znaczenia ciężkiej pracy i służby, jaką pełnicie Państwo wobec najbardziej doświadczonych przez los i życie mieszkańców naszej Dzielnicy.
Opieka nad ludźmi ubogimi, dziećmi pozbawionymi stabilnej opieki rodzinnej, a także osobami decydującymi się na ich wychowywanie w rodzinach zastępczych, nad osobami z niepełnosprawnościami, w kryzysie bezdomności, pozostającymi bez pracy i zmagającymi się z uzależnieniami jest wielkim trudem, ale i sensem Państwa działań. Ostatni rok był szczególnie trudny i pełen wyzwań w związku z pandemią COVID-19.

Właśnie dlatego wykonywana przez Państwa praca wymaga wyjątkowych kwalifikacji, nadzwyczajnej dyscypliny, wytrwałości, samoorganizacji, odpowiedzialności oraz często zaangażowania własnego czasu i energii. Bardzo za nią Państwu dziękujemy.
Życzymy Państwu odnajdywania w przyjmowanych na siebie zadaniach poczucia dobrze spełnianego obowiązku, a przede wszystkim pomyślności w życiu osobistym i wielu powodów do radości każdego dnia.Dziękujemy Państwu za wrażliwość i wyrozumiałość, które są nieodłącznym elementem tej trudnej pracy.

Pracownicy Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia dla Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

2021.11.22