Przejdź do treści

KUCHNIA WYTCHNIENIOWA – warsztat z cyklu „Opiekunie – relaks Ci się należy!”

  KUCHNIA WYTCHNIENIOWA

  Zapraszamy wszystkich rodzinnych opiekunów osób z niepełnosprawnościami na trzeci warsztat z cyklu „Opiekunie – relaks Ci się należy!”, którego tematem będzie:

  “Planowanie żywienia w rodzinie z osobą z autyzmem. O gotowaniu bez wysiłku w oparciu o proste patenty.”

  Celem warsztatu jest zaprzyjaźnienie się z kuchnią we wszelkich jej aspektach. Począwszy od tych praktycznych, takich jak szybkie i proste przepisy na dobre dania dla całej rodziny, a skończywszy na autentycznej przyjemności czerpanej z wymyślania i przygotowywania posiłków.

  Spotkanie dedykowane jest wszystkim, którzy są rodzinnymi opiekunami osób z niepełnosprawnościami. Przyjdź i doświadcz luźnej, przyjaznej i wspierającej atmosfery.

  Jeśli nie masz z kim zostawić swojego dziecka z niepełnosprawnością, nie martw się! Oferujemy możliwość skorzystania z darmowej opieki wykwalifikowanego asystenta. Opieka może być świadczona nawet w miejscu zamieszkania Twojego podopiecznego.

  Decyduje kolejność zgłoszeń: Ze względu na komfort uczestników liczba miejsc jest ograniczona. Również liczba asystentów jest ograniczona więc nie zwlekaj z zapisaniem się!

  Zapisy na naszej stronie: https://fundacjadlagigantow.org/trwaja-zapisy-na…/

  Zarówno warsztaty, jak i opieka asystenta są całkowicie bezpłatne.

  📅 Data: 15 czerwca 2024 roku, 14:00-18:00

  📍 Lokalizacja: MAL Kotłownia, ul. Jana Olbrachta 9, 01-111 Warszawa

  metro M2 – stacja Księcia Janusza

  Projekt pn. „Działania na rzecz społeczności lokalnej poprzez wsparcie rodzinnych opiekunów osób z niepełnosprawnościami” został sfinansowany ze środków m.st. Warszawy Dzielnicy Wola.