Przejdź do treści

Piknik „Bezpieczna Rodzina” – fotorelacja

    Piknik „Bezpieczna Rodzina”

    W dniu 22 czerwca w malowniczej scenerii Parku Moczydło odbył się kolejny, organizowany przez Ośrodek Pomocy Społecznej przy wsparciu Rady i Zarządu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy piknik p.n. „Bezpieczna Rodzina”. Była to kolejna okazja do przybliżenia mieszkańcom Woli oferty Ośrodka dotyczącej wsparcia rodziny, jej wzmocnieniu, rozwojowi i profilaktyki przeciwdziałania przemocy domowej.

    W tym roku dopisała zarówno pogoda, jak i mieszkańcy, którzy wraz z dziećmi licznie przybyli na imprezę, by spędzić wspólnie czas na dobrej zabawie. Uczestnicy mieli możliwość skorzystania z szeregu atrakcji: wzięcia udziału  w marszobiegu,  grach i zabawach dla małych i dużych, nauce zumby, Tai Chi, organizowanej przez Straż Miejską nauce zasad pierwszej pomocy medycznej oraz  bezpiecznych zasad kontaktu ze zwierzętami. Strefa odpoczynku z rozstawionymi wśród drzew leżakami zachęcała do skorzystania z chwili relaksu i drobnego poczęstunku.

    Piknik przebiegał w miłej, przyjaznej atmosferze, służył nie tylko wzmocnieniu więzi rodzinnych, ale także integracji mieszkańców w nim uczestniczących, wpisując się w realizowany przez ośrodek program wspierania rodziny.

    Dziękujemy, że byliście z nami, zapraszamy na kolejną imprezę